Zasłony

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

Zasłony do salonu

Eleganckie zasłony do salonu dodające stylu i charakteru. Wykonane z różnorodnych materiałów, oferujące różne stopnie przepuszczalności światła. Idealne do stworzenia atmosfery przytulności i elegancji w salonie.

Zasłony do sypialni

Miękkie i przytulne zasłony do sypialni, zapewniające intymność i zdobiące okno. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, tworzące spokojną atmosferę w sypialni.

Zasłony dla dzieci

Kolorowe i pełne radości zasłony dla dzieci, ozdobione uroczymi wzorami i postaciami. Bezpieczne, wykonane z materiałów łatwych do utrzymania w czystości.

Zasłony na taśmie

Praktyczne zasłony z taśmą marszczącą, pozwalającą na regulację długości. Idealne do nowoczesnych i klasycznych wnętrz, dostępne w różnych kolorach i tkaninach.

Zasłony na tunel

Klasyczne zasłony na tunel, łatwe do zawieszenia. Nadają elegancji oknom, pasują do tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz, tworząc przyjemną atmosferę.

Zasłony na Przelotach

Lekkie zasłony na przelotach, idealne do salonów i sypialni. Pozwalają na swobodny przepływ światła, dodając przy tym elegancji i lekkości pomieszczeniu.

Zasłony z tkaniny wodoodpornej

Funkcjonalne zasłony z tkaniny wodoodpornej, doskonałe do łazienki czy kuchni. Skutecznie chronią przed wilgocią, jednocześnie zachowując estetyczny wygląd pomieszczenia.

Akcesoria do zasłon

Nasze akcesoria do zasłon to niezbędne detale, które nadają wnętrzom charakteru i elegancji. Oferujemy stylowe trzymacze, dekoracyjne klamry, ozdobne suwaki i uchwyty, które podkreślają indywidualny styl każdej zasłony. Dostępne w różnorodnych wzorach, materiałach i kolorach, nasze akcesoria pozwalają na kreatywne personalizowanie dekoracji okien. Zastosuj nasze wyjątkowe detale, aby podkreślić elegancję zasłon i nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Zasłony wykonane przez nasz zespół

Niektóre materiały z jakich korzystamy przy tworzeniu Waszych zasłon

Niektóre opinie naszych klientów:

  • Polecam Asię, stanęła na wysokości zadania, a zasłony które uszyła specjalnie na moje zamówienie pięknie się prezentują w salonie. Dodatkowo do zasłon zamówiłem czarne karnisze które po montażu wraz z zasłonami genialnie się prezentują.
  • Trafiłem tu, bo szukałem rolet rzymskich i szczerze polecam, duży wybór wzorów , miła obsługa, panie które tam pracują doradziły mi jakie rolety dobrać do wnętrza mojego domu. Żona jest zachwycona taką niespodzianką. POLECAM!
  • Bardzo polecam ,solidna firma Pani Asia jest bardzo pomocną i konkretną osobą, bardzo dobrze potrafi doradzić a produkty wychodzące z pod jej ręki są poprostu fenomenalne...