Rolety

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

Rolety Rzymskie

Eleganckie i praktyczne, rolety rzymskie oferują subtelne zasłanianie okien, harmonijkową formę podnoszenia i różnorodność materiałów, pasując do każdego wnętrza.

Rolety Rzymskie na Karnisz

Wyjątkowe rolety rzymskie z opcją montażu na karniszu, umożliwiające swobodne regulowanie wysokości i dodając klasyczny, dekoracyjny element do okien.

Rolety Rzymskie Zaciemniające

Doskonałe do sypialni, rolety rzymskie zaciemniające skutecznie blokują światło, zapewniając prywatność i spokojny sen.

Rolety Rzymskie Firanowe

Klasyczne rolety rzymskie, które pełnią funkcję firan, zapewniając delikatne zasłanianie i elegancję. Doskonałe w salonach i sypialniach.

Rolety Rzymskie Woalowe

Lekkie i delikatne, rolety rzymskie woalowe tworzą subtelne przesłony, dodając romantyczny akcent do każdego pomieszczenia.

Rolety wykonane przez nasz zespół

Niektóre materiały z jakich korzystamy przy tworzeniu Waszych rolet

Niektóre opinie naszych klientów:

  • Polecam Asię, stanęła na wysokości zadania, a zasłony które uszyła specjalnie na moje zamówienie pięknie się prezentują w salonie. Dodatkowo do zasłon zamówiłem czarne karnisze które po montażu wraz z zasłonami genialnie się prezentują.
  • Trafiłem tu, bo szukałem rolet rzymskich i szczerze polecam, duży wybór wzorów , miła obsługa, panie które tam pracują doradziły mi jakie rolety dobrać do wnętrza mojego domu. Żona jest zachwycona taką niespodzianką. POLECAM!
  • Bardzo polecam ,solidna firma Pani Asia jest bardzo pomocną i konkretną osobą, bardzo dobrze potrafi doradzić a produkty wychodzące z pod jej ręki są poprostu fenomenalne...