O firmie

Zakład Krawiecki Sawio -,, Stylowa Aranżacja Wnętrz i Okien”

serdecznie zaprasza na zakupy !

W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości firany, zasłony gotowe. Dobierzecie firany oraz zasłony do salonów, pokojów dziecięcych, sypialni oraz kuchni. Oferujemy również cały wachlarz eleganckich i modnych paneli,rolet,ekranów .Tworzymy różne kompozycje dekoracji okiennych,bieżników ,poduszek dekoracyjnych i pokrowców w wymarzonym przez Państwo stylu.

Wysoka jakość obsługi naszego sklepu internetowego zapewnia szybkie, miłe i bezpieczne zakupy. Wygodne formy płatności oraz przesyłek dodatkowo wpływają na komfort użytkowników sklepu. Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych rabatów.

Nasza oferta  jest stale aktualizowana i rozbudowywana. Na bieżąco śledzimy rynkowe trendy i wdrażamy je do naszego sklepu internetowego. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że służymy Państwu fachowym i rzetelnym doradztwem. Pomożemy dobrać odpowiednie produkty do Państwa indywidualnych wymagań.

Sawio zaprasza na zakupy on-line. Sprawdź jak przyjemne i łatwe może być kupowanie firan i zasłon w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy !